Pernenat 29 Korrik, 2021 0

Rreth qumeshtit te formules.

Pershendetje,
Femija ime eshte 1 muaj e 20 dite, duke qene se lindi 3800 gr nuk mjaftohej vetem nga qumeshti i gjirit, kshu qe deryrimisht mu desh ti jepja qumesht pluhur, por jam e shqetesuar sepse e kerkon 1 here ne dy ore, dhe ka shume uri . A ka lidhje kjo me temperaturat e larta qe po kalojme ne kte stine ? Theksoj qe ne tremujorin e fundit fitova edhe diabet gestacional.
Ju faleminderit !!!


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj te vazhdoni ushqyerjen me gji e me pas mund ti jepni shtesen cdo 4 h( e gjthm pasi ka pire gji)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X