Pernenat 4 Nëntor, 2019 282

Rreth nje shtatzanie

Prsh nena cikli mu ka vonuar 8 dite dhe bera nje test i cili me nje vije me del?


  1. Mirjeta Paja

    Po ju a ndjeni ndonje simptome te shtatzanise?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X