Pernenat 11 Shtator, 2019 626

Rreth nje rezultati te kontrollit

Pershendetje, deshta me lyp ni ndihme te vogel prej jush.. se pari jam shtatzane 30 jave dhe para 2 ore e hapa letren e kontrolles e pash qe shkrujke aty ( HASET POLİP GEZICERVIX) a mun dikush me me tregu se cka dmth?? Se isha ne spital as sme moren parasysh. E thira mjekun spo ma hap telefonin. Kom mbet 🙁 ju faleminderit..


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X