Pernenat 4 Nëntor, 2019 219

Rreth ambientit te punes

Prsh nena të dashura do ju lutesha nenaven nga #elbasani pak vemendje . kam femijen dy vjec dhe dua të shkoj në punë .kam degju qe te Rozafa kompani peshku karkaleci i mbajnë dhe femijet nese je ne pune. Pyetja ime esht kush ka punuar dhe ka pasur femin me vete( ne kopesht atje) a jan te kenaqur se nuk e di tamam. por di qe transporti eshte falas por nga ktu ku jam un esht nje or rrug(autobusi ketu kalon ne 6). Do ju lutesha te me tregoni per atje ose diku tjt qe mund te kem dhe cerdhen afer


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X