Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Rrebull

Përshëndetje! Si jeni!
Kam gocen një muajshe dhe me është bërë me pucra ne fytyrë dhe kokë! Shkova tek pediatria dhe me tha ka rrebull! Dini ndonje mënyrë natyrale se si mund tia kuroj? Se pediatria me dha nje krem per pertharje po ishte per te rritur jo per bebe!
Faleminderit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X