Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Rikthimi i gjidhenies

Jam nen e 2 binjakeve dhe qe ne fillim te lindjes ata filluan te pijn ne gji ..dhe m pas pata probleme me gjirin dhe i ushqeva me biberon ..ndersa tani ata nuk e preferojn me gjirin ..kerkojn vec biberonin ..si mund ti kthej perseri ne gji ..sepse po mundohem ti fut shpesh ne gji amma me qajn shum


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Eshte e veshtire te kapin serish gjirin se per bebin eshte me e lehte ushqyerja me biberon se qumesht i vjen direkte me te njejtin presion, por gjths Ju rekomandoj kur jane te uritur ti vendosni direkte ne gji

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X