Pernenat 10 Qershor, 2019 503

Rezultatet e Hemogramit per Shtatzani

Ne rzultatet e analizave te gjaku me ka dal me vler te ulet 88 qe normal kufiri eshte 100-400 dhe hemoglobina 107 kifiri per hemoglobinen eshte 120-160. Deshta te ju drejtohem juve sepse jam brengosur e dr ime qenka ne pushim. Nuk munda te kontaktoj me te. Kisha qen shume falenderuse nese me tregoni a paraqet diqka rrezik nr i trombocieve kaq i ulet. E per anemi kam perdorur terapi qe nje muaj me tothema por prap se prap vlera e njejt. Kerkoj falje per shqetsimin me respekt M.J


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X