Pernenat 17 Mars, 2022 0

Renia e flokeve

Pershendetje! Kam 4 muaj qe kam lindur dhe kam nje renie sh te madhe te flokeve. Nuk guxoj t prek se vetem me bien. E di qe mund te jene pasi kam lindur por dhe aq sh e duket sikur do ngelem pa flok fare. Me sh po behem merak mos kam ndonje gje tj dhe dua tju pyes se ku duhet te drejtohem. Tek cili mjek dhe cfare analize te bej nqs ju ka ndodhur ndonje probl si ky i imi. Te jeni mire te gjitha😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X