Pernenat 2 Qershor, 2020 1395

Regjistrimi per lejen e lindjes

Pershendetje nena uroj te jeni mire ju dhe bebat tuaj😘 sot shkova te rregjistrohesha te gjinekologu i lagjes jam 19 javeshe shtatzan ,ajo nuk me rregjistroj me tha kur te shkosh 35 javeshe duhet te vish te maresh lejen e lindjes dhe atehere rregjistrohu.Ju ka ndodhur keshtu ju nga eksperiencat tuaja ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X