Pernenat 9 Tetor, 2020 29

Regjistrimi i femijes ne Shqiperi kur jeton jashte

Prsh si jeni
Pres te lind femijen por jetoj jasht shtetit dhe desha te di per regjistrimin e femijes behet ne shqipri dhe pse nuk kam celebrim po me pagesen e bebit meret keni ju ndonje rast ju nena

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X