Pernenat 21 Maj, 2021 0

Regjistrimi i femijes

Pershendetje kam lindur vajze ne gr. Por nuk e kam regjistruar ne shqiperi per arsye te convid nuk kemi shku ne shqiperi. Nese me ndihmoni nese keni info sa eshte gjoba dhe a ka falje. Tani afer do ikim ne shqiperi dhe do e regjistrojmë. Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X