Pernenat 13 Maj, 2021 0

Regjim shtrati

Pershendetje jam ne shtatezanin e pare kam 8 jave mjeku me ka sygjeruar regjim shtrati sepse dyshonte per grumbullim gjaku apo edhe nje embrion tjeter TE pa zhvillaur ndersa fetusi pata zhvillim normal dhe rrahjet e zemres 180 nese keni mundesi ndani eksperiencat e juaja faleminderit shume.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X