Pernenat 16 Nëntor, 2021 0

Refuzim i ushqimit

Bebi im 7m+ refuzon cdo ushqim qe i ofrohet. Dhe qan ne momentin qe eshte i uritur deri sa i jap qumesht( formule). Per momentin ha dy vakte dreke dhe darke.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nese refuzon ushqimet e bera vet( sup me perime, pure frutash…) ju rekomandoj te perdorni muhalebite me shije te ndryshme

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X