Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Refluksi

Pershendetje, kam vajzen 2 muajshe e gjjysem ka refluks, aktualisht perdor aptamil antirefluks, a eshte normale qe dhe me kete qumesht vajza fe kete te vjella? Te vjellat me raste jane dhe 2 ore pasi ka pire dhe jane me er te thart si qumesht i prer, ka raste qe jane vetem qumesht. I kam bere eko abdominale me thane eshte proces normal, por jam ne merak a jane normale qe te kete cdo dite ? Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X