Pernenat 21 Janar, 2020 281

Raporti lindjes

Pershendetje nena.
Kur merni raportin e lindjes ne martenitet e dorzoni vetem tek puna apo dorzoni kopje dhe te konsultorja e lagjes ku do meren raportet ne vazhdim. 😃
  1. avatar Anonim-7366

    Pershendetje! Nuk eshte e nevojshme ju merni 63 ditet nga maternitet ene vazhdimesi cdo 30 dite ne konsultor.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X