Pernenat 8 Tetor, 2021 0

Raporti i 35 diteshit

pershendetje nena
jam nje nene e re doja tju pyesja dicka rraporten e 35 ditshit kush ma leshon mua mjeku familjes apo doktorri bebit jam akualisht 32 javeshe dhe npun por spo e kuptoj dot mir ket punen e sig a mundeni te ma shpjegoni ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X