Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Raport pas lindjes

Përshëndetje! Si jeni?
Doja të pyesja, cfarë dokumentash duhen per te perfituar raportat pas lindjes? Dhe ku duhen dorezuar?
Faleminderit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X