Pernenat 2 Nëntor, 2019 452

Qumshti

Prsh nena te nderuara qka te pi qe te me vjen gjiri ju lutem komentoni
Anonim


  1. avatar Anonim-3787

    Pi sa me shume qumesht,ha sa me shume,ushqime nga me te ndryshmet,dhe jepi bebit te pije sa me shpesh.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X