Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Qumshti i gjirit

Pershendetje!
Kam vajzen 3 muajshe dhe me duhet te filloj punen.
Kam qumsht gjiri mjaftueshem.
Deshiroj ta nxjerr qumshtin me pomp elektrike dhe te ja jap me cuco.
Por problemi eshte se vajza nuk e kap cucon hiq, prandaj pytja ime eshte:
Si ta mesoj te kap cucon?
Dhe,
A e humb efeltin qumshti i gjirit pas qendrimit ne shishe?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X