Pernenat 27 Korrik, 2020 235

Qumshti aptamil

Prsh doktoresh desha mju pyet rreth Formules Aptamil,sepse vetem nje muaj kam pasir gji dhe me eshte ndalur me skam pasur,a eshte formul e mire per tia jap qfar mendimi keni ju?ju flm

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Aptamil eshte nje formule qe ka shume kohe qe eshte ne treg eshte nje formule me permbajtje sh te afert me qumeshtin e gjirit, nga eksperienca femijet qe jane ushqyer me te kane patur shtim e zhvillim te mire shendetsore.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X