Pernenat 5 Gusht, 2020 193

Qumshti

E kam vajzen 4 Muaj dhe ushqej me gji . Por me duhet te filloj punes . Kam provu me Aptamil 1 bile ne mbremje me ja dhan nje shishe por nuk ma pin edhe shishen nuk e merr ma shtyne me dor edhe qan . Kjo ase cucllen mashtruse nuk e ka marr si tjerar beba . Qka duhet te bej??ju lutem me jepni nje keshill ??
Faleminderit per mirkuptim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X