Pernenat 21 Dhjetor, 2020 12

qumeshti tek femijet

Me duket se nuk e ngop femijen 2 muajshe me gji dhe pse ka shtuar pesh nga 3.6 kg n 5 kg muajin e pare dhe 6 kg te dytin, por duke i dhen pak shtese femija po refuzon gjirin. Si duhet te veproj pasi nuk dua ta shkepus nga gjiri. Pompa nxjerr shum pak dhe kam provuar ta shtoj me lloj lloj ushqimesh prap nuk e ngop 1 2 vakte

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X