Pernenat 6 Nëntor, 2019 385

Qumeshti i gjirit

pershendetje nena. kam lindur bebin timqe prej dy ditesh por qumshti sme ka ardh akoma, e vendos ne gji plus i jap dhe shtes.doja te dija nga eksperiencat tuaja si ja keni ber me gjoksin se vdiqaa me dhemb shum kur e vendos djalin a keni pas probleme te tilla dhe cfare me rekomandoni te perdor ndonje krem ndonje gje qe tmi qetsoj se kam dhimbje goxha ..faleminderit


  1. avatar Anonim-432

    Ne fillim eshte pak e dhimbshme por do kaloje. Mendo per bebushin zemer. Perdor krem per kokat e gjirit konsultohu me pediatren ose farmacisten

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X