Pernenat 8 Shtator, 2020 468

Qumeshti i gjirit

Pershendetje jam 40dit pas lindjes , kam ven re qe po me pakesohet qumshti i gjirit , nese me perpara perdorja pompen dhe bxirrja diku ke 80ml cdo 2-3ore , tani nuk nxjerr as 20ml cdo 5-6ore. Si mund te rishtoj sasin e qqumeshtit ? Faleminderit

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Pas 40 diteve eshte instaluar sasia e qumeshtit qe ju do jeni(proces qe perfundon pas javes se 3) ju do vazhdonints vendosni femijet ne gji e tehani shendetshem per t’ia plotesuar vaktet do nisni formule( te konsumohet pasi ka pore gji)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X