Pernenat 4 Shtator, 2021 0

Qumeshti I formules pas muajit te 6

Pershendetje, sa ml qumesht duhet ti japim bebit deri ne muajin e 12? Duhet te eliminojme disa vakte? Flm


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nese femija i konsumon mire 5 vaktet( 3 vaktet kryesore dhe 2 vakte te vogla) sasia e formules mund te jete 2 here ne dite(180-220 ml)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X