Pernenat 29 Korrik, 2021 0

Qumeshti formule per vajzen 2 muajshe

Kam gocen 2 muajshe edhe e kam lindur pramatur.

Nuk me del dot jashtë.

Tani po i përdor qumshtin Aptamil Comfort 1 dhe ka dalë këto ditë.

Doja të pyesja sa duhet tja vazhdoj këtë qumësht.

Theksoj se fëmijën e kam me qumësht formul.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj te vazhdoni me aptamil comfort nese shtesa e bebit shkon mire dhe nuk ka crregullime ne jashtqitje

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X