Pernenat 30 Qershor, 2021 0

Qumeshti!

Pershendetje!
Kam vajzen 3 muajshe e gjysem dhe eshte me gji. Pas disa ditesh kam per te ber nje provim i cili me zgjat 5-6 or dhe nuk kam mundesi ta ushqej me gji.
Cfare qumshti pluhur mund ti perdor ju lutem?
Sepse nk kam pomp qe tja shtrydhja ,fatkeqsisht!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X