Pernenat 20 Qershor, 2020 625

qumesht gjiri

pershendetje,si mund ta shtoj qumshtin e gjirit,nuk po i del mhaftueshem bebit 3 jave

  1. Mirlinda Beqiri

    Hipp ka një lloj çaji për gjidhenjë, ndihmon. Suksese

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj te konsumoni dridhera, frutat, konsumimi i frutave te thata, bajamet kryesisht, konsumoni uje dhe lengje, vendosni shpesh femijen ne gji se stimulon ardhjen e qumeshtit.

  3. Edi Gjata Edi

    Si munt ta shtoj qumshin

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X