Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Qendrimi i bebit ne divan

Pershendetje
Kam cunin 10 muajsh eshte shum aktiv vetem don te rri ne kemb dhe hedh disa hapa por dicka me shjeteson qe nuk rrin dot vet ulur por duhet ta mbeshtes tek divani apo me jastiqe eshte dicka shjetesuese duke qe nuk mban dot eleklibrim se i iken koka.
Falimderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X