Pernenat 9 Nëntor, 2019 155

Pytje nga nenat

Prsh nena si keni bebat
E kam gocen 3 muajshe lindje normale zakonet me niten 50 dit pastaj me erdhen ne fillim te muajt me niten 5 dit tani sme kan ardh ma kam dhimje te lehta fundit barkut dhe fundit shpinës a i ka ndodh ndonjeres kshu flm për përgjigjen


  1. avatar Anonim-3787

    Mendoj se eshte normale situata sepse dhe un i kam kaluar kto,tani jam mire,pa vizita,pa ilace,nese te rendohen dhimbjet dhe te zgjasin me shum duhet te vizitohesh.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X