Pernenat 1 Mars, 2021 22

Pyretje per protalin e-albania

Persh nëna e di që jam jashtë teme por nëse mundet ta postoni. Doja të pyesja nënat që Jan jashtë Shqipërisë, nëse kanë aplikuar në portalin e-albania.,per rinovimin e pashaportes, doja të dija se si funksionon sa kohë merr dhe à të nxjerrin pengesa. Sepse me skadon pashaporta tani dhe smund të shkoj në Shqipëri për rinovim sepse jam shtatzënë në muajin e fundit. Flm nëse përgjigjeni 😊

  1. avatar Anonim-8663

    po duhet online Te aplikosh.. aty Tek interneti te shpjegojn gjere e gjat si duhet te veprosh

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X