Pernenat 28 Prill, 2020 195

Pyetje rreth infertilitetit

Jam nje vajze 21 vjec kemi dy vite qe duam te lindim femije po nuk po ndodh i kemi bere te gjitha vizitat dhe kane dal mire cfare duhet te bej .

  1. avatar Anonim-7740

    Pershendetje e dashur , te njejtin problem ka pas dhe nje mikesha ime .. por xderisa analizat dhe cdo gje ka dal mir nk ke pse te prekupohesh cdo gje vjen ne kohen e duhur ndonjher nk vjen kur ne ekerkojm . Mundohu te jesh e qet dhe tja lesh kohes kete pjes pasi ti je vetem 21 vj dhe ke ende koh..

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X