Pernenat 30 Dhjetor, 2021 0

Pyetje rreth bebave

Pershendetje Nena❤
Jam nje Nene qe linda femijen para kohe shkak preeklampsia femija me vdiq💔 u bene 8 muaj akoma se kam mar veten tamam pas asaj qe kalova..kam deshir te filloj nje shtatzani qe tme mbushet zemra plot por kam frik se mos me ndodh e njejta gje perseri, jam edhe me gure ne temth dhe kjo e fundit me tremb akoma me shum!!Doja te degjoja nga eksperiencat tuaja ju nena qe keni kaluar te njejten gje si une..harrova te them qe doktoresha ime me ka then pa bere ca analiza sduhet te nis nje shtatzani! Ti keni me jet bebat❤


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X