Pernenat 27 Korrik, 2020 113

Pyetje per ushqyerjen e bebit

Pershendetje! Kam cunin 3 muaj e gjysem. Deri ne 2 muaj e gjys e kam ushqyer me gji, me pas nuk arrinte te ngopej dhe fillova duke i dhene nje vakt qumesht formule. I nderrova disa lloje pasi nuk i pranonte shijen. Me zor ja jepja nje vakt qe te ngopej pasi vetem me gji nuk ngopej dhe me zgjohej naten. Problemi eshte qe keto dite nuk e do fare qumeshtin me formule dhe dje Ja kam dhene me zor shume… mirepo qe dje cuni me qan edhe kur pi gji, nderkohe qe me pare gjirin e kapte me shume uri. Tani mezi po pi cuni dhe nuk di cti bej. Ndoshta e ka nga frika se mos i jap formule apo nuk e di Ku ta gjej arsyen pse me qan kur pi qumesht gjiri…
Kerkoj nje mendim nga ana juaj.
Faleminderit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X