Pernenat 7 Janar, 2022 0

Pyetje per nenat

Pershendetje Nena❤️,une dua te udhetoj me bebin tim nga Gjermania ne Shqiperi,pa bashkeshortin,a me duhet prokur dhe nese po,une e zoteroj nje te tille pa afat,kam 7muaj qe e kemi ber prokuren,a eshte e vlefshme??ju lutem nese dikush ka info ❤️😘😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X