Pernenat 23 Prill, 2021 0

Pyetje per nenat

Pershendetje nena nje pyetje kisha per nenat qe kan lindur bebusha jashte shqiperise
A e keni perfituar 400 mij lekeshin qe japin ne shqiperi apo nuk kemi te drejte ne
Nqs e keni perfituar sa kohe kemi ne dispozicion dhe cfar rruge keni ndjekur Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X