Pernenat 1 Shkurt, 2021 174

pyetje per nenat

Pershendetje !
Nqs do ishte e mundur doja nje info nga nenat qe kan ndjekur shtatzanine e tyre me Dr.Helidon Klosi, sa kushton nje ego morofologjike ne kliniken e tij private ?
Faleminderit dhe ti keni me jet bebat 🤗

  1. avatar Anonim-8640

    Pershendetje une ndiqem me dr.Helidonin dhe te sugjeroj qe sado te jete eko morfologjike ta besh aty pasi eshte nje super doktor. Nuk e di sa e ka fiks sepse une se kam ber akoma por cmimet i ka me lire se te Hygeia apo ne spitalet e tjera private qe mund te jene. Mos e vi ne dyshim

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X