Pernenat 21 Janar, 2022 0

Pyetje per bebin

Pershendetje nena te dashura doja te dija ne baz te javeve qe dalin te eko ne car date duhet te lind ? Dhe doja te dija gjinin e bebit se deri tni nuk e kam pyetur doktorin e doja supriz 😍ju falenderoj shum nse me jepni nje pergjigje.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X