Pernenat 29 Qershor, 2021 0

Pyetje per bebe

Pershendetje doktoresh !
Vajza ime ne daten 6 korrik ben 6 muaj , dua te te pyes mund ta coj ne llixha ne benje jane ujra termale me squfur . E kam cuar vetem nje dite (5-7) dhe e futa nje here , po kam frik mos ka efekte anesore
Ne pritje te pergjigjes tuaj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X