Pernenat 21 Dhjetor, 2020 11

Pyetje per bebe 5 muaj

Pershendetje kam djalin 5 muaj ka 4 dite me temperatur qe i shkon 38/gjys dhe pse i jap shirup kunder tempratures i ulet 2-3 ore fillon perseri .. I kam zhvilluar kontrolle cdo dit me thon ska gje theksoj ka koll me sekrecione dhe hund i perdor fiziologjik.. I kam kryer nje analiz urine doli qe ka pak infeksion dhe merr mjekim Cetinex , por temperatura vazhdon dhe kolla.. sipas kontrolleve mushkrit i ka te pastra dhimbje barku veshi nuk ka… A mund te japin nje infeksion i leht nje temperatur te till, dhe si me udhezoni ju cfar duhet te ndjek ose dergoj djalin
Ju faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X