Pernenat 2 Shkurt, 2021 153

Pyetje ne lidhje me mitren

Do lutesha të dija në lidhje me femrat që kanë mitrën mbrapsht. Te gjiiithë doktoret thonë që nuk është problem shtatzania dhe analizat e të dy partnerëve dalin shumë mirë, por bebi ende nuk po vjen. Kam degjuar nga gjyshja që dikur “fërkoheshin” dhe kthehej mitra ne pozicionin korrekt. A funksionon kjo metodë, e keni provuar dhe nëse keni një kontakt. Ju falenderoj.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X