Pernenat 19 Qershor, 2019 565

Pyetje!!!

Pershendetje!
Kam beben 3 javeshe dhe ne takim qe kisha me pediatren me rekomandoi ti vendos 2 bebelina!!Doja te dija nese edhe ju keni pasur elsperienca te tilla dhe pse?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X