loading
Pernenat June 17, 2019 249

Shtepi me qira

Pershendetje nena,ti keni me shendet bebushat.E di qe jam pak si jasht teme, po doja tju pysja nese ndonjera nga ju ka ndonje informacion se si munde te vazdosh shkollen e larte ne itali .Une jam me dokumenta, shkollen e mesme e kam mbaruar ne shqiperi me mesatare te larte por per shkak te kushteve ekonomike se vazhdova dot, tani jetoj ne itali kam nje cun 2 vjec dhe meqe tani jam me e lire kisha deshire ta vazhdoja por sja kam iden si funksjonon.Kam kerkuar informacion ne google por nuk doli gje.
Falemindetit😍😍


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X