Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

Pyetje

shin ne fshat me nje kushuriren e burrit ajo erdhi me nje kuti ne te cilen ia kishin dhuruar aty ishin du varese njera me rruaza e gjat dhe tjetra floriri e gjat dhe nga deshira un shkoj dhe i vendos
I vendosa te dyja dhe me shkonte me shum ajo varesja me rruaza te bardha
I hoqem dhe i varem diku ne shpi
Dhe nuk arrij te kujtoj cfare ndodhi me tej


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X