Pernenat 8 Tetor, 2021 0

Pyetje

Pershendetje!Kal tre dit qe km ndar gocen 2 vjecare nga gjiri dhe si pasoje gjoksi me eshte forcuar(nga qumeshti),si ti trajtoj ju lutem ?
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X