Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Pyetje

Nese dalja e dhembeve shoqerohet me temperature, deri sa shkon temperatura dhe sa zgjat mesatarisht?
A ka simptoma te tjera shoqetuese?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ka raste qe shoqerohet varet nga femija dhe cili dhemb/ dhemballe po i del, femija eshte i ngritur, qan vazhdomisht
    Nuk pine/han mire , i bie imuniteti e eshte me i predispozuar per tu prekur nga virozat qe prekin traktin respirator dhe ate intestinal

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X