Pernenat 24 Mars, 2021 0

pyetje

Pershendetje nena , kam degjuar qe mbas lejes se lindjes nena ka te drejte gjithashtu dhe te marri bonusin e sigurimeve nga kontributet qe ka derdhur ,se di sesa e vertet eshte kjo 🙄 a keni ndonje info lidhur mbi kete ? flm paraprakisht ,ju uroj gjithe te mirat


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X