Pernenat 2 Dhjetor, 2021 0

Pyet pediatren

Pershendetje ,vajza ime eshte 16 muajshe dhe ka po thuajse 3 jave me kolle e kam cuar tek pediatria dhe nuk ka asgje nga mushkrite me thot ,eshte viroz e stines,temperatur nuk ka vetem koll dhe hundet ,i jap shurup per kollen po asgje spo i ben


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X