Pernenat 30 Qershor, 2021 0

Pushimet

Pershendetje, do te shkoje tek burri ne Mal te zi me bebin 2 muajsh doja ta di nese mund ta frekuentoj dhe plazhin ndonjeher gjithmon me kujdes te shtuar


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X