Pernenat 23 Shkurt, 2022 0

Pun

Pershendetje nena.. kush jeton ne greqi dhe ne franc dhe esht pa pun le shkruaj posh ne komenetet. Punon nga shpia nga telefoni juaj per 10 minuta una per 2 jave mora kaq 500 €.. shpresoj te jeni mire te keni mir bebat


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X